Pakiet: (do wypożyczenia wystarczy taki lub dowolny wyższy pakiet)
Tytuł:
Rok wydania: (ostatniej wersji)
Liczba graczy:
Minimalny wiek:
Przeciętny czas gry:
Pozycja w rankingu BGG: (przybliżona, aktualizowana co kilka miesięcy)
Poziom trudności: (w skali 1 - 10, gdzie 1 oznacza grę trywialną, której zasady można wytłumaczyć w ciągu minuty 3-4 letniemu dziecku, natomiast 10 - grę liczącą co najmniej dziesiątki stron instrukcji, której opanowanie w stopniu podstawowym wymaga długich przygotowań oraz rozegrania kilku gier)

Lp. Wersja Info Dostępność Wypożyczenie Akcja
1. PL Gra niezależna językowo Sprawdź po zalogowaniu lub zadzwoń 120 pkt. Zaloguj się, aby wypożyczyć grę.
pomoc

 Instrukcja (PL) 

Recenzje:

Wideorecenzje:


Cheopsowi było łatwiej...

Ekscytująca gra zręcznościowa dla całej rodziny. Co ciekawe, zasady są tu bardzo przewrotne - w czasie rozgrywki gracze wspólnie budują wieżę z kolorowych kolumn i obręczy, ale tylko jeden zostanie zwycięzcą.

Każdy ruch gracza to mieszanka emocji - napięcia, adrenaliny, ciekawości i skupienia, aż w końcu wybuchu radości albo...pogodzenie z przegraną.

Duża dawka dobrej zabawy! Graj z rodziną, przyjaciółmi lub solo.

Gracze rzucają w swoim ruchu kolorową kostką i przestawiają wybraną kolumnę w wylosowanym kolorze na szczyt wieży. Kiedy obręcz będzie pełna, gracze dostawiają kolejną i rozpoczyna się kolejna runda. Trzeba być naprawdę ostrożnym, bo wieża w każdej chwili może się zawalić. Tylko precyzja ruchów i prawidłowa ocena, którą kolumnę wyjąć oraz w którym miejscu na obręczy ją ustawić, daje szansę na wygraną. A może niektórym graczom wystarczy łut szczęścia?

Gracz, przy którego ruchu wieża zawali się, odpada z gry. Tytuł zwycięzcy otrzyma ten, kto jako ostatni zostanie w grze.

Możesz wybrać wariant solo - rzucaj kostką i przestawiaj kolumny, próbując postawić jak najwyższą wieżę. Graj do momentu, aż wieża się zawali. Zapisuj postępy! Gra ćwiczy koordynację ręka-oko i precyzję ruchów, rozwija koncentrację oraz uczy pojęcia równowagi.

Opis: Rebel

Plusy:

Minusy:

Subiektywna ocena: Arys

Powrót do serwisu.
Poprzednie
Następne
0 1 2 3